Dallime mes rishikimeve të "Shkelzen Jetishi"

10 bytes removed ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: '''Shkelzen Jetishi''' Xeni (Shkelzen Jetishi) është një këngëtar shumë i njohur.Xeni është i lindur në qytetin e këngës së pastër shqipe, Gjakovë. Ka filluar të këndoj...)
 
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Në vitin 2015, Xeni (Shkelzen Jetishi) publikon albumin "Xeni Live 2015".
Në vitin 2015, Xeni & Zeneli publikojnë albumin "Gezuar".
Më datë 31 Maj 2016, Enkelejda Arifi, XeniEnkelejXeni & Hysni Alushi publikojnë videoklipin "Tradita Shqiptare". Me këtë këngë, Enkelejda Arifi, Xeni & Hysni Alushi marrin pjesë në Zhurma Show 2016 në vitin 2016.
Më datë 24 Qershor 2016, Xeni (Shkelzen Jetishi) publikon videoklipin "Dhe Parisin Me Ma Fal, Me Gjakoven Nuk E Nderroj".
Më datë 28 Prill 2017, Xeni publikon videoklipin "Sheqer Kam Kujtimin Tend".
Anonymous user