Dallime mes rishikimeve të "Biomasa"

6 bytes added ,  1 vit më parë
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''3-Kafshët/Njerëzit(Yndyra/Proteiat)''' Plehu i farmave/jashqitjet, Mbeturiat e therjeve, Mbetjet organike nga amvisëria dhe industria.
==Burimet e biomasës==
lol L
 
==Procesi i konvertimit biomasës në energji të dobishme==
Anonymous user