Ndryshimi mes inspektimeve të "Addis Ababa"

43 bytes added ,  9 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 8 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 8 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
=== Foto dhe guida turistike ===
* [http://en.wikivoyage.org/wiki/Addis_Ababa Addis Ababa] on Wikivoyage
* [https://web.archive.org/web/20171128092746/http://www.ethiographer.com/ Addis Ababa Photo Gallery]
* [https://web.archive.org/web/20081030170756/http://www.addismap.com/panorama/ Panoramic Views of Addis Ababa (Skyline and Places)]
* [https://web.archive.org/web/20091209083845/http://ethiopianhero.8.forumer.com/viewtopic.php?t=106 Photos of Addis Ababa]