Dallime mes rishikimeve të "Gjeologjia"

44 bytes added ,  2 vjet më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 3 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 3 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20070717073145/http://www.kosovo-mining.org/kosovoweb/al/mining/geology.html Komisioni i Pavarur per Miniera dhe Minerale - Kosove]
* [https://web.archive.org/web/20190715183800/http://www.gsa.gov.al/ Shërbimi Gjeologjik Shqiptar]
* Regjistri i [https://web.archive.org/web/20081120192354/http://www.gsa.gov.al/publikime_dhe_botime.htm Buletinit të Shkencave Gjeologjike]