Ndryshimi mes inspektimeve të "1 shkurt"

98 bytes added ,  7 muaj më parë
→‎Lindje: Korrigjim gabim shtypi, Added links
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Lindje: Korrigjim gabim shtypi, Added links)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular Android app edit
 
* [[1969]] - [[Gabriel Batistuta]], futbollist argjentinas.
* [[1971]] - [[Michael C. Hall]], aktor amerikan.
* 1982 - Robert Bojaj - Gazetar, moderator dhe DJ ne RTV21 - Prishtine, KosoveKosovë
* 1995 (1 Shkurt) - [[Marjona Metohu]] - Këngëtare,Muzikante dhe Flautiste - Berat Shqipëri
* [[2007]] - [[Dior G. Duraku]], dijetar, gjeni dhe gamer - Gjakovë, Kosovë.
 
Anonymous user