Ndryshimi mes inspektimeve të "Irma Kurti"

10 bytes removed ,  11 muaj më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
 
'''Irma Kurti''' është poete, shkrimtare, dhe autore e suksesshme e teksteve të këngëvekëngësh, gazetaregazetave dhe përkthyese.
 
== Biografia ==