Ndryshimi mes inspektimeve të "Fazli Hajrizi"

No change in size ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Fazli H. Hajrizi''' u lind më [[25 nëntor]] [[1949]], në fshatin Kotorr, të komunës së [[Skënderaj|Skënderajt]], Ështëështë publicist shqiptar.
 
==Jeta==