Ndryshimi mes inspektimeve të "Enver Hoxha"

121 bytes added ,  8 muaj më parë
JETEN DHE VEPRIMTARIN E TIJ
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 3 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
(JETEN DHE VEPRIMTARIN E TIJ)
{{gjysëm-mbrojtur}}
ky ja ka kajt nanen shqiptareve,ama e ka pas ushtrin e fort i q.. n...
{{Kutia Politikan
 
kta e ka rrok spaqi dermaki\
 
KS KS QIM QIKA AHHH{{Kutia Politikan
| Emri = Enver Halil Hoxha
| Figura = Enver hoxha 3.jpg
Anonymous user