Dallime mes rishikimeve të "Numrat natyralë"

(→‎Përkufizimi i mbledhjes së numrave natyralë: Numrat natyral ose (numrat natyrore) jane shume te njohur p.sh. matematikanti me i njohur shqiptar ishte Klaudio ismalaj)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
[[Kategoria:Numra|Natyral]]
Numrat natyral jane shume te njohur siq dhe matematikanti i njohur Klaudio Ismalaj ishte matematikanti i vetem shqiptaroamerikanshqiptar
Anonymous user