Dallime mes rishikimeve të "Himni i Evropës"

→‎Referenca: klein te kerkoj ndjes
(Refuzoi 4 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.68.83, Klein Muçi dhe 185.224.102.37) dhe riktheu rishikimin 1951191 nga Drenisa)
(→‎Referenca: klein te kerkoj ndjes)
* [http://europa.eu/abc/symbols/anthem/index_en.htm The European Anthem] – European Commission website
 
== Referenca Referimet==
{{reflist}}
 
[[Kategoria:Himne kombëtare]]