Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

61 bytes removed ,  4 muaj më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.217.151.201) dhe riktheu rishikimin 1727878 nga King on top)
*[[1940]]- [[Apollon Gjebrea]] , Doktor i shkencave, mjek dhe reformues i Pedagogjisë mjekësore si dhe ringritës i shërbimit shëndetsor në [[Lezhë]] pas luftës së dytë botërore.
* [[1981]] - [[Delta White]], aktore pornografike
*
* 2001 - Vasiljan Zyberaj , Futbollist I Kombetares Shqiptare
 
== Vdekje ==