Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

10 bytes added ,  4 muaj më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular Android app edit
== Festa dhe përvjetore ==
* [[335]]. -[[Vatikani]] dhe [[Kisha Ortodokse]] kremtojnë Shën Silvestrin, Peshkopin i cili jetoi dhe ndihmoi në drejtimin e Perandorit Kostandin.
Viti i Ri
 
[[Kategoria:Dhjetor]]
Anonymous user