Dallime mes rishikimeve të "Stern"

39 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
No edit summary
 
[[Skeda:Stern-Logo komplett.svg|thumb]]
 
[[Skeda: Hamburg 20050527 0616.jpg | thumb | Ndërtesa kryesore G+ J-Gruppe në [[Hamburg]] ]]
'''Stern''' ([[gjermanisht]]'' yll'') është një javore [[Gjermani | gjermane]] e cila raporton për ngjarjet aktuale në vend dhe jashtë vendit.