Dallime mes rishikimeve të "Dita e Nënës"

52 bytes added ,  1 vit më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
[[Skeda:Rhododendron 'Mother's Day'.jpg|parapamje]]
'''Dita e Nënës''' është një festë për të nderuar [[Ëma|nënën]] e familjes, si dhe [[Ëma|amësinë]], lidhjet e nënës dhe ndikimin e nënave në shoqëri. Ajo festohet në ditë të ndryshme në shumë pjesë të botës, më së shpeshti në muajin [[Marsi (muaj)|mars]] ose [[Maji|maj]].
== Përmbledhje ==