Dallime mes rishikimeve të "Beteja e Deçiqit"

v
(Flamuri)
* Gjeto Toma Kolçaja nga [[Koja e Kuçit|Koja]]
* [[Mehmet Shpendi]] nga Shala
* [[Tringë Smajli|Tringe Smajl Martini]] nga Gruda
* [[Palok Traboini]] 1888-1951, Sekretar i [[Ded Gjo Luli]]t, mesues, dhe zoterues i flamurit shqiptar te Deçiqit, te cilin e pati sjelle nga [[Vjena]] permes Dalmacise.
 
3

edits