Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vota për grisje"

ska përmbledhje të redaktimeve
::{{Koment|Tani eshte ne rregull.}} --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 11 shkurt 2020 03:01 (CET)
{{dmb|2}}
 
==[[Cashbook Finance]]==
Mendoj qe nuk ploteson kriterin e shquarsise. Eshte shkruar vetem nga nje perdorues qe une mendoj qe eshte i lidhur me institucionin financiar ne fjale dhe duket si nje reklame me shume sesa artikull enciklopedik. Artikulli eshte i mbushur me lidhje te jashtme, qe tregon nje perpjekje per ta cuar lexuesin drejt faqes se ketij institucioni financiar. Burimet nuk jane te besueshme (linkedin, glassdoor dhe faqe te tjera qe thjesht bejne listime kompanish). --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 16 mars 2020 02:10 (CET)
 
*{{PËR}} --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 16 mars 2020 02:10 (CET)