Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Olsi"

(→‎Cashbook Finance: seksion i ri)
Ju lutem mund te me pershkruani seksionet ku faqja 'nuk plotëson kriterin e shquarsisë', ne menyre qe te bej ndryshimet perkatese.
 
Faleminderit! {{unsigned|Lovefrombutch}}
 
:{{ping|Lovefrombutch}} Nje artikull ose eshte i shquar ose nuk eshte dhe kete nuk e percakton permbajtja e artikullit, por kryesisht burimet e pavarura qe ekzistojne per ate artikull. Me pak fjale, nese arrini te sillni burime te besueshme te paleve te treta per artikullin ne fjale, atehere artikulli mund te mos griset. Per me shume, ju lutem lexoni [[Wikipedia:Shquarësia]]. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 16 mars 2020 02:41 (CET)