Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Olsi"

(→‎Cashbook Finance: seksion i ri)
 
:{{ping|Lovefrombutch}} Nje artikull ose eshte i shquar ose nuk eshte dhe kete nuk e percakton permbajtja e artikullit, por kryesisht burimet e pavarura qe ekzistojne per ate artikull. Me pak fjale, nese arrini te sillni burime te besueshme te paleve te treta per artikullin ne fjale, atehere artikulli mund te mos griset. Per me shume, ju lutem lexoni [[Wikipedia:Shquarësia]]. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 16 mars 2020 02:41 (CET)
 
== Cashbook Finance ==
 
Olsi, faleminderit per pergjigjen e shpejte. Te perfshire ne referime jane 4 artikuj gazetash ne lidhje me kompanine ne fjale - The Albanian (Gazeta me e madhe shqiptare ne Britani), gazetat shqiptare Sot, Telegraf, si dhe portali Urban Lajme. Gjithashtu te perfshire ne referime jane gjithashtu Autoriteti i Mbikqyrjes Financiare britanike i cili eshte nje Direktori Shteterore (si dhe disa referime te tjera shtese). Ne kategorine e 'Kompani' ku jane rreth 50 listime, shoh qe pjesa me e madhe e listimeve nuk kane asnje referim, pervec nje pjese te vogel qe kane shume pak. Ju lutem te beni nje krahasim me faqet e kompanive te tjera te listuara ne sq wikipedia, sepse me cfare shoh faqja Cashbook Finance ka referimet me te sakta deri tani. Faleminderit!
164

edits