Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Klein Muçi"

(→‎Cashbook Finance: seksion i ri)
::Po, patjeter. Shume faleminderit per ndihmen!
:::{{@|Ina19}} shiko në krahun e majtë, poshtë. Te fjalët ngjyrë blu. ''Dërgo email user''. Më dërgo një mesazh çfarëdo duke shtypur aty. Menjeherë sapo të të përgjigjem, do të të ofrohet mundësia për të më dërguar dhe fotografinë në mesazhet elektronike. :) - [[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ([[Përdoruesi diskutim:Klein Muçi|diskutimet]]) 13 shkurt 2020 21:19 (CET)
 
== Cashbook Finance ==
 
Pershendetje Klein,
 
Po ju kontaktoj ne lidhje me artikullin Cashbook Finance, ne lidhje me te cilin eshte shfaqur nje kerkese per grisje. Sic u mundova te njoftoj edhe administratorin me usename 'Olsi', per mendimin tim ky artikull i ploteson kriteret e shquarsise. Kerkesa per grisje u gjenerua pa komunikuar me pare se cfare duhej te ndryshohej tek artikulli. Lidhjet e jashtme per te cilat administratori ne fjale i referohej tashme jane hequr se bashke me disa referime te tjera. Per momentin tek seksioni referimeve eshte perfshire Direktoria Shteterore e Autoritetit Mbikqyres Financiar britanik si dhe pervec te tjerash, disa artikuj mbi kete kompani nga gazeta The Albanian (me e madhja shqiptare ne britani), si dhe gazetat/bloget shqiptare Telegraf, Sot, Urban Lajme, etj. te cilat kane pasqyruar kete lajm si aktualitet pas botimit te The Albanian (nese vini re datat e artikujve). Ju lutem ta rishikoni kete kerkese per grisje sepse kjo faqe kompanie ka cdo referim te sakte nese kontrollohet, ne ndryshim nga shumica e faqeve te tjera ne kategorine 'kompani' te cilat nuk kane asnje referim. Gjithashtu nese ka dicka tjeter qe duhet ndryshuar me tej tek faqja, ju lutem me beni me dije. Faleminderit per mirekuptimin!
164

edits