Ndryshimi mes inspektimeve të "Pandemia e COVID-19 në Shqipëri"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
{{Location map~|Albania|label=[[Rrogozhinë]] (2)|lat=41.0764|long=19.6669|position=left}}}}
| legend1 =
| map2 = COVID-19 Albania.svg
| legend2 = Harta e bashkive me raste të konfirmuara (e kuqe) dhe me raste të dyshimta (e kaltër) (deri më ''16 mars 2020'')
| legend2 =
| map3 =
| legend3 =