Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Liridon"

(→‎Cashbook Finance: seksion i ri)
Please, can you read this page I've opened, to see if everything is correct. Just 2 minutes, please... Thnaks a lot for your important help!!! Have a nice Sunday. [[Përdoruesi:Rei Momo|Rei Momo]] ([[Përdoruesi diskutim:Rei Momo|diskutimet]]) 7 mars 2020 20:51 (CET)
: Thanks a lot, have a nice day!!! [[Përdoruesi:Rei Momo|Rei Momo]] ([[Përdoruesi diskutim:Rei Momo|diskutimet]]) 9 mars 2020 11:17 (CET)
 
== Cashbook Finance ==
 
Pershendetje Liridon,
 
Po ju kontaktoj ne lidhje me faqen Cashbook Finance. Ju lutem mund te kontrolloni faqet e tjera ne kategorine 'Kompani ne Shqiperi' (jane rreth 50, shumica pa referime e nje pjese e mire me mungese informacioni) e te me shpjegoni pse jeni pro grisjes se faqes ne fjale? Pas nje studimi te kushteve e seciles nga keto faqe nje nga nje, me rezulton se faqja ne fjale eshte me e plote me informacionin qe percjell si dhe shume me mire e referuar ne krahasim me faqet e tjera te ngjashme te se njejtes kategori, keshtu qe nuk arrij te kuptoj si ka mundesi qe keto faqe te tjera jane live dhe nuk kane asnje kandidature per grisje nga kontrolluesit apo administratoret, por faqja ne fjale po. Ndryshimet e paraqitura nga administratori Olsi jane ndryshuar tashme ne versionin e ri te faqes ne fjale, dhe ajo eshte riformatuar ne menyre qe ti plotesoje keto kushte. Nese prape mendoni se faqja ne fjale nuk i ploteson kushtet (gje qe kundershtoj sepse mjafton ti hedhesh nje sy 50 faqeve te tjera te se njejtes kategori ne Shqiperi), atehere mund ta grisni menjehere. Faleminderit.
164

edits