Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Olsi"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Cashbook Finance: seksion i ri)
v
Bazuar ne argumentat e mesiperme, si dhe njoftimit "Në qoftë se mendoni se kjo faqe nuk meriton grisjen, ose keni ndër mend ta rregulloni sipas rregullave të Wikipedia-s, mund ta hiqni këtë njoftim.", atehere mendoj se kjo kandidature per grisje duhet hequr perseri.
 
Faleminderit! {{Unsigned|Marshallwoburn}}
 
{{ping|Marshallwoburn}}, {{ping|Lovefrombutch}}, ne shenim thuhet gjithashtu ''por jeni të lutur të mos e hiqni nëse jeni ju krijuesi'' madje edhe me tekst te trashe. Hapja e nje llogarie me nje username tjeter nuk ju ben pune, por vetem ju prish pune, pasi llogarite e shumefishta per qellime te tilla nuk lejohen, prandaj kujdes, nese e largon edhe nje here stampen mund te bllokoheni nga redaktimi i Wikipedias. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 17 mars 2020 14:20 (CET)