Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Olsi"

(→‎Cashbook Finance: seksion i ri)
 
{{ping|Marshallwoburn}} {{ping|Lovefrombutch}} ne shenim thuhet gjithashtu ''por jeni të lutur të mos e hiqni nëse jeni ju krijuesi'' madje edhe me tekst te trashe. Hapja e nje llogarie me nje username tjeter nuk ju ben pune, por vetem ju prish pune, pasi llogarite e shumefishta per qellime te tilla nuk lejohen, prandaj kujdes, nese e largoni edhe nje here stampen mund te bllokoheni nga redaktimi i Wikipedias. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 17 mars 2020 14:20 (CET)
 
== Cashbook Finance ==
 
Une ju kam sqaruar dhe argumentuar te gjithe pikat qe ju keni paraqitur ne kandidaturen per grisje. Cfare duhej korigjuar eshte korigjuar. Pjesa tjeter e pikave qe keni paraqitur nuk eshte e vlefshme e nuk ka asnje sens logjik ne krahasim me formatin e kompanive te tjera shqiptare, keshtu qe nuk e kuptoj pse ju vazhdoni insistoni per kete kandidature. Ndonje ngerç personal mbase, por me nje shikim asnjeanes faqja tanime eshte ne perputhje te te gjitha rregullave te wikipedia si dhe ne te njejten linje e format me te gjithat faqet e tjera te kompanive shqiptare (ketu do shtoja se eshte edhe me e plote, paraqitshme, si dhe me e mire referuar). Pra nuk ka asnje arsye pse kjo faqe te kete kandidature per grisje. Nese nuk keni ndermend apo per nje arsye apo tjeter nuk doni te kuptoni argumentat e mesiperm per heqjen e kandidatures per grisje, atehere edhe mund ta fshini fare faqen, sepse shoh qe pjesa e argumentimit logjik nuk funksionoka me ju. Faleminderit!
164

edits