Ndryshimi mes inspektimeve të "Ergys shehu"

31 bytes added ,  4 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(hashtags)
{{Artikull për grisje/dated}}
{{Infobox person|emri=Ergys Shehu|foto=[[Skeda:ESH03575.jpg|parapamje]]|datëlindja=08.06.1992|vendlindja=Shkodër|kombësia=Shqiptar|arsimimi=Pikturë, Grafikë|profesioni=Fotograf|i njohur=Fotograf, Piktor|qyteti ku jeton=Shkodër|website=https://www.instagram.com/ergys.shehu/}}Shehu ka lindur në [[Shkodra|Shkodër]]. Në moshë shume të re, Shehu spikat për pasionin dhe talentin e tij ndaj artit të pikturës.Fantazia dhe kreativiteti i tij artistik u shpalos në dizajnimin dhe modelimin e maskave mondane veneciane, frymëzuar nga motivet e piktorit Gustav Klimt, të cilat ishin pjesë e traditës karnavale të festave pagane në [[Shkodra|Shkodër]].