Ndryshimi mes inspektimeve të "Uji"

76 bytes removed ,  9 muaj më parë
Shumë i rëndësishëm
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Shumë i rëndësishëm)
4- Përcjellshmëria termale e ujit, pra, aftësia e përcjellshmërisë së nxehtësisë në krahasim me lëngjet e tjera është pothuajse 4 herë më e madhe.
 
5- Shumë i rëndësishëm.
5- Përcjellshmëria termale e gjendjes së ngurtë të ujit, pra, borës dhe akullit, është e ulët.
 
== Përmbajtja e ulët Minerale - Ujë i lehtë ==
Anonymous user