Ndryshimi mes inspektimeve të "Pandemia e COVID-19 në Shqipëri"

Refuzoi ndryshimin e parë të tekstit (nga 79.106.209.77) që pasohet nga rishikimi 2084444 nga Sadsadas
(Refuzoi ndryshimin e parë të tekstit (nga 79.106.209.77) që pasohet nga rishikimi 2084444 nga Sadsadas)
 
==Historia==
Ndryshoni harten vendosni edhe Lezhen, Beratin, Hasin dhe Roskovecin. Mjaft harruat Roskovecin, banoret e tij po genjehen, ka raste me COVID-19 ne fshatin Mbers mos e harroni prz ti qe ben harten.
 
Më 8 mars 2020, Shqipëria konfirmoi dy rastet e para me Koronavirus, një baba dhe një djal, të cilët kishin ardhur në vend nga [[Firence]] e [[Italia|Italisë]].<ref>{{Cite web|url=https://www.facebook.com/MinistriaeShendetesisedheMbrojtjesSociale/posts/2594099987367729|title=Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale|publisher=Facebook|language=sq|access-date=9 mars 2020}}</ref>