Ndryshimi mes inspektimeve të "Lista e markave të automobilave"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.19.227.185) dhe riktheu rishikimin 1983086 nga Βατο
(Q)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.19.227.185) dhe riktheu rishikimin 1983086 nga Βατο)
 
 
== Prodhues të veturave sipas alfabetit ==
=== A - QC ===
* [[Acura]]
* [[Alfa Romeo]]