Ndryshimi mes inspektimeve të "Shqiptimi"

5 bytes removed ,  4 muaj më parë
Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 2600:387:0:809:0:0:0:5D, ZI Jony dhe 46.99.39.228) dhe riktheu rishikimin 1553963 nga 62.1.125.139
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular iOS app edit
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 2600:387:0:809:0:0:0:5D, ZI Jony dhe 46.99.39.228) dhe riktheu rishikimin 1553963 nga 62.1.125.139)
 
Palle'''Shqiptimi''' ''([[shk.]] '''sqt.''')'' ka disa kuptime [[zanor]]e dhe [[gjuhësor]]e:
 
== Zanorja ==