Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Rejs12345"

Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
Pershendetje! Une i kam marre artikujt e kengetareve nga teksteshqip.com pasi nuk gjej burime te tjera per biografine e tyre. Prandaj me lini t'i publikoj pasi nuk ka referenca te tjera per keto artikuj. [[Përdoruesi:Rejs12345|Rejs12345]] ([[Përdoruesi diskutim:Rejs12345|diskutimet]]) 27 mars 2020 14:03 (CET)
:Nese nuk ka referenca te tjera atehere dicka nuk shkon, mund te jete tregues se subjekti nuk ka shquarsi. Megjithate, pavaresisht nga shquarsia, kopjimi i materialeve pa lejen e autorit nuk lejohet nga Wikipedia dhe as nga ligjet ne Shqiperi, Kosove, SHBA etj., prandaj nuk mund te pranojme materiale te tilla. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 27 mars 2020 20:45 (CET)