Ndryshimi mes inspektimeve të "Kur po xhirohej një film"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Redion1985) dhe riktheu rishikimin 1883374 nga F. Kavaja
v (shtese linku per filmin e plote)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Redion1985) dhe riktheu rishikimin 1883374 nga F. Kavaja)
[[Kategoria:Filma shqip]]
[[Kategoria:Filma 1981]]
 
https://www.youtube.com/watch?v=swWDpYGfsBY&feature=youtu.be