Dallime mes rishikimeve të "Liqeni i Ohrit"

32 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Place Clichy dhe 109.236.36.139) dhe riktheu rishikimin 2040502 nga 95.60.92.4
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Place Clichy dhe 109.236.36.139) dhe riktheu rishikimin 2040502 nga 95.60.92.4)
{{Infobox sipërfaqe ujore
| emri = Liqeni i Ohrit
| emri_vendas = haqif
| emri_vendas_gjuha =haqifisht
| emër_tjetër = Liqeni i Pogradecit<br>Охридско Езеро
| image = Ohridsoeen.jpg
[[Kategoria:Pogradec]]
[[Kategoria:Liqene në Shqipëri]]
[[Kategoria:Liqene në Maqedoninë e Veriut|OhritMaqedoni]]
[[Kategoria:Trashëgimi botërore në Maqedoninë e Veriut]]