Dallime mes rishikimeve të "Liqeni i Ohrit"

18 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Place Clichy dhe 109.236.36.139) dhe riktheu rishikimin 2040502 nga 95.60.92.4)
No edit summary
[[Kategoria:Pogradec]]
[[Kategoria:Liqene në Shqipëri]]
[[Kategoria:Liqene në MaqedoniMaqedoninë e Veriut|Ohrit]]
[[Kategoria:Trashëgimi botërore në Maqedoninë e Veriut]]