Ndryshimi mes inspektimeve të "1905"

3 bytes removed ,  5 muaj më parë
→‎Lindje: Hoqa disa shenja te pa nevojshme
v (wikidata interwiki)
(→‎Lindje: Hoqa disa shenja te pa nevojshme)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
 
== Lindje ==
* [[22 dhjetor]] - [[Abdurrahim Buza]], piktorë shqiptarë ( [[1987]])
* [[17 Gusht]] - [[Jup Kazazi]], ministër i Partisë Fashiste në qeverinë e [[Mustafa Kruja|Mustafa Krujës]], udhëheqës ushtarak i [[Balli Kombëtar|Ballit Kombëtar]] dhe organizator i [[Lufta e Reçit|Luftës së Reçit]].
 
Anonymous user