Ndryshimi mes inspektimeve të "Kiço Xhavella"

32 bytes added ,  10 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 109.242.118.240) dhe riktheu rishikimin 1879101 nga Xhimi-the Great
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 109.242.118.240) dhe riktheu rishikimin 1879101 nga Xhimi-the Great)
[[Figura:Kiço Xhavella.jpg|thumb|250px]]
'''Kiço Xhavella''', politikan, gjeneral shqiptar nga [[Suli]], ish kryeministër i Greqisë.
 
== Jeta ==