Dallime mes rishikimeve të "Ulku dhe Uilli"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Ulku dhe Uilli''', roman me autor Vath Koreshi. Botuar në Prishtinë nga "Gjon Buzuku", në vitin 2000. Libri ka 156 faqe. Kategoria:Romane shqiptare)
 
 
{{joref}}
'''Ulku dhe Uilli''', roman me autor Vath Koreshi. Botuar në Prishtinë nga "Gjon Buzuku", në vitin 2000. Libri ka 156 faqe.
{{Pp}}
 
 
'''Ulku dhe Uilli''', roman me autor Vath Koreshi. Botuar në Prishtinë nga "Gjon Buzuku", në vitin 2000. Libri ka 156 faqe.
 
{{libri-cung}}
[[Kategoria:Romane shqiptare]]