Dallime mes rishikimeve të "Rrethi i Skraparit"

Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Amo.al dhe 95.107.246.224) dhe riktheu rishikimin 1825713 nga 1l2l3k
No edit summary
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Amo.al dhe 95.107.246.224) dhe riktheu rishikimin 1825713 nga 1l2l3k)
* [[Komuna Vendreshë]]
* [[Komuna Zhepë|Komuna Zhep]]<nowiki/>e
 
== Personalitete nga Skrapari ==
* [[Ilir Meta]] - Kryetar, i Partise, Levizja Socialiste per Integrim ([[Lëvizja Socialiste për Integrim|LSI]])
 
* [[Nasip Naço]] - Deputet, i Partise Levizja socialiste per Integrim ([[Lëvizja Socialiste për Integrim|LSI]])
 
* [[Fidel Ylli]] - Deputet, i [[Partia Socialiste e Shqipërisë|Partise Socialiste te Shqiperise]]
 
* [[Xhevahir Spahiu]] - Shkrimtar
 
 
{{Shqipëria}}