Ndryshimi mes inspektimeve të "Ali Pashë Tepelena (roman)"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
[[Skeda:Ali Pashë Tepelena (roman).jpg|parapamje|200px]]
'''Ali Pashë Tepelena''' është roman historik me autor [[Sabri Godo]]. Shtëpia botuese Artemida, viti 1993, faqe 386. Ky botim është edhe ripunimi i tretë që i bëhet këtij romani. Botimi i parë në vitin 1970, si dhe i dyti më 1992. <ref>https://http://http://www.bksh.al/</ref>
 
== Burimet ==
 
 
[[Kategoria:Ali pashë Tepelena]]
[[Kategoria:Romane nga Sabri Godo]]
[[Kategoria:Romane shqiptare]]
Anonymous user