Dallime mes rishikimeve të "Konferenca e Jaltës"

→‎Vendimet: Rregulloa gabimet
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Vendimet: Rregulloa gabimet)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* Hungari: 50 % – 50 %
* Bullgari: Rusia 75 % – tetjeret25 %
Stalini e miratoi sipas Churchillit propozimin duke vendosur nje v mbi leter.Dhe kishte shume ngaterresa ne konference.Hahahaha jau futa 🤣🤣
 
== Literatura ==
Anonymous user