Dallime mes rishikimeve të "Feja natyrore"

4.410 bytes added ,  2 vjet më parë
Faqe e re: '''Feja natyrore''' është një shprehje e cila nënkupton "fenë e natyrës", në të cilën Zoti, shpirti, shpirtrat dhe të gjitha objektet e mbinatyrshme konsiderohen s...
(Faqe e re: '''Feja natyrore''' është një shprehje e cila nënkupton "fenë e natyrës", në të cilën Zoti, shpirti, shpirtrat dhe të gjitha objektet e mbinatyrshme konsiderohen s...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user