Ndryshimi mes inspektimeve të "Kur po xhirohej një film"

(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Redion1985) dhe riktheu rishikimin 1883374 nga F. Kavaja)
[[Kategoria:Filma 1981]]
 
https://www.youtube.com/watch?v=LD4POpex3kA
 
{{film-cung}}
43

edits