Ndryshimi mes inspektimeve të "Shekulli XX"

16 bytes added ,  6 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (U kthyen ndryshimet e 77.247.89.254 (diskutimet) në versionin e fundit nga Visi90.)
Etiketa: Rollback
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Nga '''Shekulli XX'''
 
Penisi dhe mitra po bejn seks
== Ngjarje ==
 
== Shpikje, zbulime, zhvillime ==
Anonymous user