Dallime mes rishikimeve të "Medium (faqe interneti)"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Medium është një portal publikimi artikujsh të profestionistëve dhe gazetarisë sociale. Faqja u hap në gusht 2012. Qasja në portal u bllokua në territorin e Republikës së Shqipërisë më 19 prill 2020 nga Autoriteti i Mediave Audiovizuale.<ref>https://exit.al/en/2020/04/20/popular-blogging-site-medium-blocked-in-albania/</ref>
== Referime ==
<references />