Dallime mes rishikimeve të "Kenan İmirzalıoğlu"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Enes bi) dhe riktheu rishikimin 1895604 nga Berishasinan
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Enes bi) dhe riktheu rishikimin 1895604 nga Berishasinan)
{{Pa referenca}}
{{Infobox aktor
|emri = Kenan İmirzalıoğlu