Ndryshimi mes inspektimeve të "Lumi i Osumit"

169 bytes removed ,  8 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 73.139.110.169) dhe riktheu rishikimin 2024683 nga Klein Muçi
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 73.139.110.169) dhe riktheu rishikimin 2024683 nga Klein Muçi)
 
==Referime==
<references/>JFDKJ;LSDKJFOD
ODJDJDJJSDDJDSKDLKIODLDJDKDJDKDJLSKDJFLDKFJJFKDLKJJFDFF
203129874563KFJJDLJFJJFLDKFLKJJJFLMJJKDLLFJFJFLKDJJDKDLKKJDLJD
KDKDJFLDFKDKDKDODPDJDJDLJJDDKMDLJJJ
 
[[Kategoria:Lumenj në Shqipëri|O]]