Ndryshimi mes inspektimeve të "Kiço Xhavella"

I corrected the spelling
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 109.242.118.240) dhe riktheu rishikimin 1879101 nga Xhimi-the Great)
(I corrected the spelling)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Figura:Kiço Xhavella.jpg|thumb|250px]]
'''KiçoKitsos XhavellaTzavella''', politikan, gjeneral shqiptar nga [[Suli]], ish kryeministër i Greqisë.
 
== Jeta ==
Anonymous user