Ndryshimi mes inspektimeve të "Kiço Xhavella"

1 byte removed ,  10 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 96.250.69.161) dhe riktheu rishikimin 2087073 nga Tiimiii
(I corrected the spelling)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 96.250.69.161) dhe riktheu rishikimin 2087073 nga Tiimiii)
[[Figura:Kiço Xhavella.jpg|thumb|250px]]
'''KitsosKiço TzavellaXhavella''', politikan, gjeneral shqiptar nga [[Suli]], ish kryeministër i Greqisë.
 
== Jeta ==