Ndryshimi mes inspektimeve të "Koreja e Jugut"

91 bytes removed ,  6 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.11) dhe riktheu rishikimin 2092980 nga Edvini
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.11) dhe riktheu rishikimin 2092980 nga Edvini)
 
Struktura e qeverisjes së koresë së Jugut përcaktohet nga [[Kushtetuta]] e Republikës së Jugut.
 
== Ekonomia:GROPE ==
 
== Kultura:ME POSHT SE GROPA ==
 
== Infrastruktura:BLOZE ==
=== Transporti:NE RENIE E SIPER ===
=== Arsimi:KRIZE E THELLUAR ===
=== Shëndetësia:KA VAJT ATY KU S'FLITET ME ===
 
== Festat publike ==