Ndryshimi mes inspektimeve të "Saranda"

12 bytes removed ,  4 muaj më parë
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.177.96.224) dhe riktheu rishikimin 2096905 nga Tiimiii)
 
== Ekonomia ==
[[File:Sarandë 2.jpg|thumb|Porti dhe plazhi]] kar me lesh
 
== Historia ==