Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Autochecked users"

v
U kthyen ndryshimet e 92.60.27.204 (diskutimet) në versionin e fundit nga Punetor i Rregullt5.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 92.60.27.204 (diskutimet) në versionin e fundit nga Punetor i Rregullt5.)
Etiketa: Rollback
=== Steward ===
 
==Shiko dhe==
Bbn kipedianët]]
*[[Wikipedia:Wikipedianët|Wikipedianët]]
 
[[Kategoria:Wikipedianët|{{PAGENAME}}]]