Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Autochecked users"

Reverted to revision 1842642 by Klein Muçi (talk) (TwinkleGlobal)
v (U kthyen ndryshimet e 92.60.27.204 (diskutimet) në versionin e fundit nga Punetor i Rregullt5.)
Etiketa: Rollback
(Reverted to revision 1842642 by Klein Muçi (talk) (TwinkleGlobal))
Etiketa: Undo
 
== Grupet globale të përdoruesve ==
=== Administratorë sistemi ===
 
=== Steward ===
 
=== Administratorë globalë ===
 
==Shiko dhe==